www.cvonline.hu

IT projekt asszisztens

  • A hirdetés 782 napja lejárt

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Russmedia Kft. az alábbi feltételekkel keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Projektek menedzselésében való segítségnyújtás, projektfeladatok elvégzése,
  • riportok elemzése,
  • adminisztratív feladatok elvégzése,
  • ügyviteli szoverben új funkciók tesztelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • informatikai beállítottság,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • nyitott, komplex, rendszerekben való gondolkodás, analitikus képesség,
  • jó kommunikációs és prezentációs képesség,
  • proaktivitás.

Előny:

  • Német nyelvtudás,
  • informatikai területen szerzett munkatapasztalat,
  • projekt management területen szerzett munkatapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • ügyviteli rendszerek, folyamatok ismerete.

Munkavégzés helye: Debrecen

Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol