www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    IT Projekt asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.18.
lejárt

Cégünk 2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába AZONNALI KEZDÉSSEL keres

IT Projekt asszisztens munkatársat.

Feladatok

  • Szervezési feladatok ellátása a cég különböző projektjeiben
  • Beszámolók, riportok, prezentációk készítése
  • Koordinációs és ellenőrző tevékenység ellátása
  • Központi szerződések kezelése
  • Pénzügyi/controlling riportok kezelése, összehasonlítás vizsgálata
  • Alkalmanként fordítási feladatok ellátása

Elvárások
  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Projekt management ismeret
  • Hasonló  munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kiemelkedő MS Office felhasználói ismeret, különösen Excel és Power Point
  • Csapatjátékos személyiség
  • Proaktivitás

Értékelt kvalitások
  • További idegennyelv minimum középfokú ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, magyar, német és angol nyelven, várjuk!

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió