www.cvonline.hu

IT Project Manager

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Partnerünk az egyik legjelentősebb okostelefon szoftverfejlesztő cég Magyarországon, ahol elsők között kezdett el foglalkozni ezzel a területtel, de 2010-ben már komoly versenyt nyert alkalmazásaival a Szilícium-völgyben. Tevékenységi körét tekintve 3 divízióval rendelkezik: alkalmazások fejlesztése, oktatás, mobil stratégiai tanácsadás. Dedikált szakemberek dolgoznak minden területen: grafikusok, webfejlesztők, Android, iOS, C#, C++, Flex fejlesztők és tesztelők minden platformon.

Bővülő csapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Project Manager

HR6977234X

Feladatok:

  • Mobil alkalmazások fejlesztésének projektmenedzsmentje
  • Agilis fejlesztési folyamat nyomon követése
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel (elsődlegesen külföldi, USA projekteken)
  • Fejlesztői csapat irányítása

Elvárások:

  • 3+ év szakmai tapasztalat
  • 10+ menedzselt projekt
  • Többszereplős, nemzetközi projektek menedzselése
  • Angolul írásban és szóban is tárgyalóképes
  • Önálló munkavégzés, csapatvezetés, megoldás-központúság, eredményorientált szemlélet, érdekérvényesítő képesség
  • Kommunikáció: nyílt, asszertív, határozott, konfliktuskezelés, tárgyalástechnikai rutin
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Gyors tanulásra való képesség
  • ÜF kommunikáció akár az esti órákban is

Előnyt jelent:

  • Mobil szoftverfejlesztési PM tapasztalat
  • Amerikai projekteken szerzett tapasztalat
  • Jira felhasználói tapasztalat
  • Csapatjátékos attitűd
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas szakmai színvonal
  • Innovatív, izgalmas, nemzetközi projektek
  • Színvonalas munkakörülmények, zöld környezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Nyelvtanulási-, szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges mobiltelefon és előfizetés
  • Csapatépítő tréning, programok
  • Gyümölcs, kávé, tej, méz, XBOX, LEGO

Munkavégzés helye: Győr

Kérjük, pályázatát a job&visionrecruitment.hu e-mail címre küldje el (angol és magyar nyelvű önéletrajzot), a következő referenciaszám megjelölésével: HR6977234X.

További információ:

VISION Recruitment Hungary

06-1/919-1250

Helyek Győr
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő