www.cvonline.hu

IT Project Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 888894
lejárt

Budapesti fejlesztő központba keresünk tapasztalt IT Project Managert.

Feladatok:

• Projektek tervezése, vezetése és ellenőrzése
• Technológiai kérdéseket érintő ügyfélkapcsolatok fenntartása
• Az ügyfelek műszaki elvárásaival kapcsolatos ügyféllátogatások lebonyolítása
• Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival és minden érintett kollégával
• A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése
• Rendszeres beszámolási kötelezettség a Business Unit vezetője felé

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség
• C/C++ szoftverfejlesztési tapasztalat
• Folyékony angol nyelvismeret
• Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
• Csapat-/projektmenedzsment területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
• Nagyfokú függetlenség és proaktivitás
• Nagy teherbíró-képesség
• Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat és rendszeres utazás

Előny:

• Projektmenedzsment területén szerzett végzettség (pl. PMI)
• Projektmenedzsment, elsősorban szoftverek/informatika terén szerzett tapasztalat
• Különböző operációs rendszerek, köztük a Linux/QNX és a mobilplatformok gyakorlati ismerete
• Német nyelv ismerete

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelel, küldje el önéletrajzát és kollegánk felveszi Önnel a kapcsolatot hamarosan.