www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    IT Project Manager

Hozzáadva: 2016.12.21.
lejárt

A SWICON Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Multinacionális telekommunikációs területen működő partnercégünk számára keresünk kollégát

IT Projekt Manager

pozícióba

Feladatok:

  • Projektek tervezése, irányítása az elvárt célkitűzések megvalósításával, az elvárt határidőre és az előre tervezett pénzügyi keretek között.
  • Projektek vezetése, irányítása
    • projekt célkitűzéseinek, terjedelmének meghatározása;
    • projekt struktúra feltárása, feladatok, felelősök, határidők azonosítása, projekt terv elkészítése, validálása;
    • projekt erőforrás szükségletének meghatározása, erőforrások azonosítása, rendelkezésre állás biztosítása;
    • projekt terv alapján a projekt magvalósításának követése: Issue /Risk log készítése, követése, szükség esetén eszkaláció;
    • projekt dokumentálása (emlékeztetők készítése stb.);
    • kommunikáció a projekten belül és a projekt környezetével magyarul, angolul, szükség szerint;
    • projektek nyilvántartása, státuszának dokumentálása, jelentése az IT projekt nyilvántartásban;
    • projekt szállítandók karbantartása a projekt folderben;
    • projekt költségek nyilvántartása;
    • egyéb, a vezetése alatt álló projekttel logikusan kapcsolatba hozható feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel:
    • heti riportok, státuszok készítése,
    • feladatok, projektek státuszának rendszeres áttekintése a kijelölt, felelősségi körébe tartozó üzleti területtel.
  • A szervezeten belül a PM kultúra folyamatos erősítése, javítása.

Elvárások (képzettség, végzettség, készségek):

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word, Power Point) ismeretek
  • Stratégiai és hatékonyság-orientált szemlélet,
  • Jó áttekintőképesség
  • Fejlett elemző képesség
  • Fejlett problémamegoldó és empatikus képesség
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Csapatszellem
  • Dinamikus, proaktív, határozott személyiség
  • MS Project ismerete előnyt jelent

Előny:

  • Multinacionális környezetben, projektmenedzsment területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX.kerület

Várjuk jelentkezését e-mailben a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
IT / Informatika
Régió