www.cvonline.hu

IT Project Manager

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Főbb feladat az informatikai fejlesztési projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Ügyfél oldali igényfelmérés, egyeztetés, pontosítás, üzleti elemzés készítése
  • Követelmény jegyzék kidolgozása az üzleti igényeknek megfelelően,
  • Projektekkel kapcsolatos belső egyeztetés a termékigazgatókkal, osztályvezetőkkel és a fejlesztést végző informatikusokkal, valamint rendszergazdákkal
  • Közreműködés a fejlesztett IT alkalmazások bevezetésben
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Tesztelési feladatok tervezése, koordinálása

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Min. 3 éves gyakorlat IT project manager pozícióban
  • Webes technológiák ismerete, kapcsolódó IT folyamatok és technológiák ismerete
  • Adatbázis tervezési alapelvek ismerete, SQL nyelv ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Jó dokumentálási, fogalmazási képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.
  • Új technológiák elsajátítása a projektek függvényében
  • Pontos, igényes munkavégzés határidők betartásával

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Webes fejlesztési és/vagy térinformatikai tapasztalat

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2014. szeptember 30 -ig az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő