www.cvonline.hu

IT Project Manager

  • A hirdetés 1142 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Projektek nyomon követése, előrehaladás ellenőrzése,
  • Előkészítési, tervezési, végrehajtási feladatok,
  • Projektek lezárása,
  • Technikai és architekturális támogatás,
  • Kapcsolattartás az ügyféllel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki területen,
  • Legalább 4-5 év informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes NÉMET és kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás,
  • ITIL és/vagy PRINCE és/vagy PMI tanúsítvány,
  • Szükséges tapasztalat:
  • Exchange és Active Directory területre: ezek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs területre: hálózatok, telekommunikációs területen szerzett gyakorlat,
  • Architekt és solution terület: architect és solution designer tapasztalat, programozási ismeret.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fiatal és dinamikus csapat,
  • Fejlődési lehetőség.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika