www.cvonline.hu

IT project manager

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1089530

Magyarországon 18 éve jelenlévő francia áruházlánc központi irodájába keresünk IT project managert.

Feladatok:

- Új projekt javaslatok megfogalmazása és kiértékelése az IT, innováció és digitalizáció területén
- IT projektek vezetése, azok időben és költségkereten belül történő szállítása
- Projektben részt vevő külső és belső munkatársak munkájának irányítása
- Kapcsolattartás az üzleti terület és az IT szakterületek között
- Projektadminisztráció és dokumentáció készítése
- Projekt terv alapján a projekt életének / sikerességének nyomon követése: incidens / kockázat lista karbantartása, szükség esetén eszkaláció
- Heti riportok és státuszok készítése
- Határidők és költségek optimalizálása
- Felsővezetői prezentációk készítése
- Kulcs felhasználók oktatása
- Projekt tesztelés előkészítése és végrehajtása
- Projekt zárása folyamán a feladatok átadása az üzemeltetésnek, helpdesknek
- Projekt módszertanok folyamatos fejlesztése

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági / IT végzettség
- Legalább 2 év releváns IT projektvezetési tapasztalat
- Párhuzamos projektek kezelésében való magabiztosság
- Üzleti szemlélet- és gondolkodásmód
- Proaktív gondolkodásmód és jó problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
- MS Office (Word, PowerPoint, Visio, Excel, Outlook) ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
- FMCG szektorban szerzett tapasztalat
- E-kereskedelmi és IT infrastruktúra projektekben szerzett tapasztalat
- Waterfall, agilis és hibrid projektvezetési módszertanok ismerete
- MS Project ismerete
- Francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos képzési lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszú távú karrier út

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján