www.cvonline.hu

IT Project Manager

  • A hirdetés 162 napja lejárt

Nemzetközi ügyfeleket és partnerirodákat kiszolgáló budapesti tanácsadó iroda kiépítendő IT csoportjába munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Meglévő rendszerek elemzése
  • IT-stratégia kidolgozásában és annak megvalósításában való együttműködés és részvétel
  • Termékfejlesztés, kivitelezés
  • IT-csoport koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete, német nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs képesség, mind írásban, mind szóban
  • Alapvető IT technológiák ismerete
  • ITIL és SCRUM ismerete előnyt jelent
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Fejlődő cég
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő