www.cvonline.hu
IT Project Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.13.
Jelentkezési határidő: 2017.01.20.
Hirdetés azonosító: 1079913
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
- új, csoport szintű alapokon történő mobil kereskedelmi szolgáltatások bevezetése az OTP Bank cégcsoport külföldi érdekeltségeinél
- üzleti és gazdasági igények felmérése
- piacelemzési feladatok ellátása
- közreműködés üzleti, pénzügyi, műszaki, HR és jogi kockázatok feltárásában, illetve megoldási javaslatok kidolgozásában
- döntés-előkészítő anyagok összeállítása, javaslattétel a döntéshozók felé
- a projekt üzleti tervének előkészítése, folyamatos követése
- részvétel a pénzügyi-gazdasági ellenőrzések tervezésének előkészítésében
- előkészítő és implementációs projektek önálló irányítása, koordinációja, kapcsolódó komplex feladatok felelősségteljes ellátása / projektek felügyelete
- projekthez kapcsolódó beszámolók készítése (összefoglalók, emlékeztetők, prezentációk, jegyzőkönyvek, elemzések) meghatározott ellenőrzési feladatok ellátása
- projekthez kapcsolódó szerződések előkészítése, jogászokkal történő egyeztetése
- külföldi utazások a projekt kapcsán

Követelmények
- közgazdász végzettség
- nemzetközi cégcsoport működésében szerzett 3 éves szakmai tapasztalat
- legalább 3 éves projektmenedzseri tapasztalat
- projekt módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
- folyamatmenedzsment / kapcsolódó módszertanok ismerete
- szervezeti változáskezelési ismeretek
- határozott fellépés
- stratégiai szemlélet
- jó szervező és problémamegoldó készség
- kiváló tárgyalási és konfliktuskezelési képesség
- terhelhetőség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás

- izgalmas, Magyarországon egyedülálló üzletfejlesztésben való részvétel
- motivált, magasan kvalifikált kollégák
- stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
- fejlődési lehetőség