www.cvonline.hu
IT Project Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.06.01.
Jelentkezési határidő: 2016.06.13.
Hirdetés azonosító: 1028443
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Energetikai szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • IT fejlesztési projektek vezetése.

  • Projekt csapat munkájának irányítása.

  • Projektek definiálása üzleti igények alapján.

  • Projektterv projektek terjedelmének, erőforrás- és költségigényének, valamint ütemezésének megtervezése és követése.

  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett üzleti és IT területekkel, valamint a szállítókkal.

  • Rendszeres projekt jelentések készítése, és a projektmenedzsmenthez kapcsolódó további adminisztratív tevékenységek elvégzése.

  • Projektek dokumentációjának biztosítása.

  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel, architektúra- és projekt portfólió menedzser kollégákkal.
  • Elvárások

  • Felsőfokú informatikai és/vagy közgazdasági végzettség.

  • Minimum 6-8 éves komplex IT projektekben szerzett projektmenedzseri gyakorlat.

  • Projekt menedzsment képzettség, módszertanok ismerete.

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.

  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély.

  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés

  • Versenyképes fizetés

  • Modern infrastruktúra

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió