www.cvonline.hu
IT Project Manager német és angol nyelvtudással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 546235
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Aktív részvétel a T-Systems International nemzetközi projektjeiben

 - Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése

 - Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése

 - Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)

 - Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése

 - Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

Elvárások

 - Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen

 - Tárgyalóképes német ÉS kommunikációs szintű angol   nyelvtudás

 - Legalább 4-5 év informatikai projektektapasztalat nemzetközi környezetben

 - Architekt vagy solution designer tapasztalat

 - Magas szintű adatbázis-kezelési és programozási ismeretek

 - Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen

Előny

 - Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek és/vagy szerver oldali alkalmazások)

 - ITIL certifikáció

 - Risk Management vagy Due Diligence tapasztalat

 - SAP ismeret

 - Tesztmenedzsment tapasztalat

Amit ajánlunk

 - Inhouse tréningek

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az IT és a nyelvek területén (párhuzamosan angol és német nyelvhasználat). Karrier lehetőség a vállalaton belül.

 - Ergonomikus és modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el:

Link megjelenítése

Keresés állásazonosító alapján:  76749

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Debrecen