www.cvonline.hu

IT Project manager & Business Analyst (telco)

  • A hirdetés 747 napja lejárt

B29PMBA

Telekommunikációs szektorban tevékenykedő nemzetközi partnerünkhöz keresünk új kollégát IT Projekt menedzsment & Üzleti elemzői pozícióba.

Feladatok:

  • IT fejlesztési projektek menedzselése (tervezés, megvalósítás/végrehajtás, ellenőrzés, riportálás)
  • ERP rendszer bevezetésének támogatása
  • Üzleti folyamatok és elvárások felmérése, új folyamatok kidolgozása vagy a jelenlegiek fejlesztése
  • IT üzleti alkalmazások tervezésének fejlesztése/módosítása az üzleti igényeknek megfelelően
  • Hatékony folyamatok tervezése/módosítása
  • A tervezett folyamatok és alkalmazások változásainak menedzselése
  • Felmérésekhez, tervezéshez és a bevezetéshez tartozó dokumentációk készítése
  • A projektekhez kapcsolódó csapatokkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Napi felmerülő problémák megoldása
  • IT-hoz kapcsolódó projektek menedzselése

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Üzleti angol ismerete (beszédben és írásban)
  • Projekt menedzsment területen szerezett tapasztalat
  • Minimum 3 év tapasztalat üzleti folyamatok/IT alkalmazás fejlesztési területeken
  • Párhuzamos projektek menedzselése
  • Jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, csapatjátékos személyiség
  • Képesség nemzetközi környezetben való munkavégzésre

 Előny:

  • SAP, CRM, MS Dynamics tapasztalat
  • SQL adatbázisban szerzett tapasztalat
  • ITIL, ETOM tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • nemzetközi környezetben, telco területen szerzett munkatapasztalat

 Egyéb információk:

  • Lehetőség egy nemzetközi környezetben, motivált csapatban dolgozni
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Változatos projektek
  • Versenyképes javadalmazás és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Dél-Buda

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal az „B29PMBA” hivatkozási szám megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol