www.cvonline.hu
IT Project Manager angol és német nyelvtudással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 834960
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Aktív részvétel a T-Systems International nemzetközi projektjeiben
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése
  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
  • Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)
  • Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen
  • Tárgyalóképes angol és kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 4-5 év informatikai projekttapasztalat nemzetközi környezetben
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen

Előny:

  • Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek és/vagy   szerver oldali alkalmazások)
  • ITIL certifikáció
  • Risk Management vagy Due Diligence tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tesztmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 76749

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió