www.cvonline.hu

IT Project Coordinator

  • A hirdetés 774 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Szoros együttműködés a Project Managerrel
  • People management feladatok ellátása a fejlesztői csapatokon belül
  • Feladatok és folyamatok irányítása, ellenőrzése
  • A projekt részletes ütemtervének megtervezése
  • Riportok készítése
  • Együttműködés az üzleti ügyfelekkel valamint az érintett kollégákkal a napi munka folyamán
  • A projekt dokumentáció előkészítése
  • Rendszeres megbeszélések, jelentések a Projekt Managerrel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Szoftverfejlesztésben/ tervezésben szerzett tapasztalat
  • Projekt menedzsmentben/ csapatvezetésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Nemzetközi szoftverfejlesztési projektben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú függetlenség és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására és nagy teherbíró-képesség
Előnyök:
  • Járműipari tapasztalat
  • Projektmenedzsment területén szerzett végzettség (pl. PMI) és agilis módszertani tapasztalat
  • Különböző operációs rendszerek, köztük a Linux/QNX és a mobilplatformok gyakorlati ismerete
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő