Swicon Zrt.    IT Project Coordinator / Junior IT Project Manager

Hozzáadva: 2017.09.17.
lejárt

Egy igazi csapatjátékost keresünk fiatalos, dinamikus csapatunkba IT Project Coordinator / Junior IT Project Manager pozícióba! Csatlakozz, vigyünk véghez együtt nagy dolgokat!

A SwiconGroup immáron egy bő évtizete a magyar informatikai piac meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője. Innovatív, személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi ügyfelei számára, partnereit folyamatosan növekvő számú IT-szakemberrel támogatja. Székhelye Budapest egyik legexkluzívabb modern irodaközpontjában, a Duna-parti Graphisoft Parkban található. A vállalat 2014 folyamán részt vett az AON Hewitt "Legjobb Munkahely" felmérésében, ahol nem csak az IT-szektor átlagánál, hanem a legjobb hazai munkahelyek többségénél is jobb eredményt ért el.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Kiemelkedő MS Office felhasználói ismeret, különösen Excel és Power Point
  • Csapatjátékos személyiség, proaktivitás

Értékelt kvalitások
  • Virtuális munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • PMO területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Informatikai területen szerzett gyakorlat
  • PMP módszertan ismerete

Amit nyújtunk
  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata
  • Piacvezető ügyfelek
  • Lendületes, fiatalos, klassz team
  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)
  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet
  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

Kategória
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió