www.cvonline.hu

IT Programmenedzser (adatmigráció- konverzió területe)

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára IT Programmenedzsert keresünk, adatmigrációs- és konverziós projektek nemzetközi szintű koordinálására.

Feladatok:

  • adatmigrációs és konverziós folyamatok megtervezése és koordinálása,
  • nemzetközi projektekért való teljes körű felelősségvállalás,
  • projektekkel kapcsolatos megvalósíthatósági, költségvetési tervek készítése,
  • projektek végrehajtása és lezárása,
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel, architektekkel és érintett társosztályokkal a stratégiai tervezés és projektek során,
  • adatmigrációs ütemtervek fejlesztése,
  • rendszerek és módszertanok belső biztonsági szabványoknak való megfelelőségének biztosítása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség műszaki területen,
  • 3-5 éves tapasztalat adatmigrációs/konverziós projektek vezetésében,
  • legalább 2 éves tapasztalat ERP rendszerekkel kapcsolatban (bevezetések, fejlesztések támogatása),
  • Oracle ERP ismeretek,
  • erős adatbázis/adattárház ismeretek,
  • vezetői tapasztalatok,
  • kiváló kommunikációs készségek,
  • magabiztos személyiség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Előny:

  • műszaki területen mesterdiploma/MBA,
  • tanácsadói oldalon szerzett munkatapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • legújabb technológiák.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő