www.cvonline.hu

IT Process Specialist

  • A hirdetés 1356 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Disaster és recovery akciók tervezése, koordinációja,
  • Koncepciók dokumentációja,
  • Változásmenedzsment,
  • Konferenciahívások tervezése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, vagy hasonló területen szerzett többéves tapasztalat,
  • Legalább aktív középfokú NÉMET és ANGOL nyelvtudás,
  • IBM Mainframe rendszerek ismerete,
  • ITIL ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, illetve MAGYAR ÉS NÉMET NYELVŰ motivációs levelét az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika