www.cvonline.hu

IT Probléma menedzser

  • A hirdetés 489 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

A probléma menedzsment folyamat az IT Üzemeltetés működésének javításáért működik. A nagy súlyú vagy rendszeresen ismétlődő IT üzemzavarok kiváltó okát deríti fel. A probléma menedzser működteti ezt a folyamatot. Ennek során az IT Üzemeltetés szakértőivel közösen az üzemzavarok okának kivizsgálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása, majd a hibak végleges megszüntetése történik meg.

Feladatok:

  • A probléma menedzsment folyamat működtetése
  • A nagy súlyú, vagy rendszeresen ismétlődő IT üzemzavarok kiváltó okának felderítése
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Közreműködés a hibaok végleges megszüntetésében
  • IT Üzemeltetés működésének javítása
  • Rendszeres beszámolás a folyamatban lévő probléma jegyek státuszáról

Elvárt követelmények:

  • ITIL ismeret
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelv – középfokú ismerete
  • banküzemi ismeretek
  • Releváns jártasság probléma menedzser munkakörben
  • Jegykezelő rendszer probléma menedzsment moduljában szerzett jártasság
  • A folyamat napi működésének támogatásában szerzett ismeret
  • Erős érdekérvényesítő képesség
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Szervezőkészség
  • Asszertív kommunikáció
  • Céltudatosság
  • Konfliktus és stressz tűrése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet.

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 10.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol