www.cvonline.hu

IT PIACELEMZŐ, TANÁCSADÓ (HARDVER TERÜLET)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1075005
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

IT PIACELEMZŐ, TANÁCSADÓ

 (HARDVER TERÜLET)

MEGBÍZÓNK:

Elsőszámú globális piackutató, tanácsadó és rendezvényszervező cég, mely 57 éve van jelen világszerte, és több mint 110 országban nyújt értékes szakértelmet.. Magyarországon 1989 óta tevékenykedik a információtechnológiai és telekommunkációs piacokon.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, éves bónusz.
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet.
  • Önálló és rugalmas munkavégzés.

FŐBB FELADATAI D LESZNEK:.

  • Elemzési, konzultációs, tanácsadói feladatok ellátása különböző technológiai és piaci szegmensek területén (IT hardver) nagyvállalati megbízók részére.
  • Helyi és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Átfogó minőségi és mennyiségi elemzések készítése a kutatások alapján, tanácsadás ügyfelek részére megfelelő piaci stratégia javaslása, kulcsfontosságú piaci trendek megmagyarázása.
  • A projektek menedzselése. Ügyfelekkel való kapcsolattartás, támogatásuk az üzleti céljaik elérése érdekében.
  • Prezentációk készítése, előadások tartása.
  • Az üzletfejlesztés, sales, marketing területek támogatása.

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul.
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel. (közgazdász végzettség előny)
  • Rendelkezel piackutató, elemző tapasztalattal IT szektorban és/vagy tanácsadói tapasztalattal rendelkezel hasonló területen.
  • Nem okoz számodra problémát előadások megtartása, van ebben tapasztalatod.
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya