Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

IT Osztályvezető Helyettes/Projekt menedzser

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.07.31.
Jelentkezési határidő: 2012.11.06.
Hirdetés azonosító: 432833
lejárt

Megbízónk

Feladatok:
  • A cégnél működő vállaltirányítási rendszer felhasználói támogatása
  • Az alkalmazások (rendszerek) alapos ismerete, részvétel optimalizálási, fejlesztési projektekben
  • IT Projektek koordinálása
  • Folyamatok tervezése, fejlesztése, támogatása
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó adat-struktúrák tervezése, megvalósítása
  • Az informatikai vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolat tartás vállalati rendszerek külsős fejlesztő partnereivel
  • Alap szintű BI projekt feladatok végrehajtása
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • SQL ismeret (lekérdező nyelv)
  • Windows XP operációs rendszer ismerete
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete elengedhetetlen
  • ERP rendszertámogatási tapasztalatok
  • Elvárt személyes kompetenciák:
  • Projekt szemléletű gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Elkötelezettség és empátia
Előny:
  • Microsoft BI környezet ismerete (Reporting services, analysis services , BIIDS felület)
  • Oracle PL/SQL, T-SQL ismeretek
  • Alábbi technológiák ismerete: HTML, JavaScript, ASP, PHP
  • Delphi programozási ismeretek, gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát karrier3@prohuman.hu
e-mail címre.
Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése