www.cvonline.hu
IT Operátor

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát a következő szakterületre:

IT Operátor

Ref.: INTS/14/66

Feladatok:

  • Infrastruktúra üzemeltetési feladatok ellátása
  • Linux Debian és Redhat szerverek üzemeltetése
  • Scriptek írása (Perl, SQL, PHP nyelven)
  • Frissítések telepítése
  • Interfész hibák kezelése
  • Lokális kapcsolattartó munkatársak támogatása
  • Helpdesk rendszer bejelentéseinek kezelése több országot érintő nemzetközi hálózatban
  • Jira ticket rendszerben történő munkavégzés
  • Az igények tartalmi megoldása, ha szükséges azok eszkalálása
  • Alkalmazás üzemeltetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottság új szakmai ismeretek befogadására
  • Minimum fél év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek

Előnyök:

  • PHP programozási ismeretek
  • SQL ismeretek (PostgreSQL, MySQL)
  • A feltételekben szereplő bármely rendszerrel kapcsolatos minősítés, vizsga

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai és nyelvi képzések
  • Piacképes juttatási csomag

Helyszín:

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória IT / Informatika, It szakértő, Programozó, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű