www.cvonline.hu

IT operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1003805
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk IT operátor munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Biztonsági mentés, archiválás, visszaállítás, rendszeridő állítás és ezek pontos dokumentálás
  • Rendszer és környezet helyreállítása
  • Középfokú informatikai feladatok

Elvárások:

  • Érettségi
  • OKJ-s informatikai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, megbízható személyiség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások
  • A munkaviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kategória
IT / Informatika