www.cvonline.hu

IT Operations Manager

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Német tulajdonosi hétterű a pénzügyi szektorban stabilan működű ügyfelünk csapatába keresünk

IT operations managert.

Feladatok:

  • az IT üzemeltetési csoportok ( infrastruktúra és alkalmazások ) irányítása
  • a legjobb gyakorlatnak megfelelő üzemeltetési szabványok, folyamatok adaptálása és bevezetése
  • az üzleti követelményeknek megfelelő szolgáltatási szintek meghatározása
  • a szolgáltatásokhoz szükséges technikai és emberi erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása
  • a release menedzsment folyamatok felügyelete
  • kapcsolattartás a szállítókkal és az üzleti területekkel
  • kapcsolattartás a tulajdonossal és a felügyeleti szervekkel
  • folyamatos szakmai és üzleti kompetenciaépítés

Szakmai elvárások:

  • hasonló munkakörben eltöltött  legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • IT üzemeltetési szabványok, folyamatok ismerete
  • SOA platform ismeret
  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás

Előny:

  • elméleti és gyakorlati ismeretek a banki informatika területén
  • banki technikai infrastruktúra átfogó ismerete
  • banki alkalmazások átfogó ismerete

Egyéb jellemzők:

  • szolgáltató szemléletmód
  • strukturált gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • folyamatos fejlődés igénye

Amennyiben felkeltettők az érdeklődését ,úgy várjuk a pályázatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő