www.cvonline.hu

IT Operation manager

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Német tulajdonú nemzetközi kereskedelmi cég magyarországi IT központjába

IT Operation manager

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Folyamatokat felügyelő incindent-, problem- és event management,
  • ITIL bevezetése és  fejlesztése,
  • javaslattétel a vezetőség felé elbocsátás, áthelyezés, előléptetés stb. esetén,
  • kapcsolattartás a nemzetközi IT részleggel,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalói szabadságolás felügyelése,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalók üzleti útjainak engedélyezése,
  • eszközbeszerzés engedélyezése,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalók és más területek gyakornokai tréningezésének felügyelete,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalók üzleti kiadásainak és jelenléti beosztásának ellenőrzése és jóváhagyása, valamint a túlóra és készenléti időszakokért járó kifizetések felügyelete,
  • szükséges dokumentumok elkészítésének színvonalas biztosítása,
  • a rendszerek támogatásának biztosítása,
  • az operatív dolgozói létszám és tudásbázis biztosítása a zökkenőmentes operatív ügymenethez,
  • a közvetlen beosztott munkájának felügyelete csoportvezetői pozícióban,
  • határidők ellenőrzése és betartatása.

Elvárások

  • Felsőfokú angol ÉS német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • magas szintű ITIL ismeretek.

Előnyt jelent

  • 3-5 év Services csoportvezetői tapasztalat,
  • dél - budai lakhely.

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol