www.cvonline.hu

IT oktatás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1014590
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal egy olyan partnercégünkhöz keresünk diákokat, akik programozási ismeretek oktatását vállalja!

Feladatok:

  • Betanulátst követően programozás oktatása
  • Előre meghatározott tanagyag alapján diákok képzése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Informatikai, programozói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitottság gyerekekkel való kommunikációra

Munkaidő: Hétfő -péntek között 15:00 - 18:15 között , szombati napokon 9:30 - 11:15 között

Előnyt jelent:

  • Szombati napok vállalása

Amit kínálunk

  •  Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!