www.cvonline.hu

IT network security expert

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.16.
Hirdetés azonosító: 960316

Our prestigious client one of the world's leading multinational banks where we are looking for IT network security expert to their Budapest-based center.

Feladatok:

IT network security expert is be responsible for investigating security issues, monitoring and controlling network security and architecture.

Elvárások:

- Minimum 3 years experience of network security
- TCP/IP protocol knowledge
- Fluent English
- Deep understanding in Unix/Linux
- Cisco certificate is an advantage
- Check Point / Palo Alto / Juniper Firewall knowledge is a big plus

Amit kínálunk:

- Opportunity to join an acknowledged professional company
- Competitive compensation package
- International and multicultural professional environment

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a