www.cvonline.hu
IT műszaki elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 1033637
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi területen tevékenykedő nemzetközi partnerünk csapatába keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • A bankszakmai üzleti elemzők által elkészített üzleti követelmények megértése, a követelmény specifikációk ellenőrzése, véleményezése.
  • A Megrendelő hitelbírálati rendszereit érintő változások, fejlesztések tervezése
  • Együttműködés a fejlesztőkkel
  • A logikai szintű rendszertervi dokumentációk kidolgozása, ellenőrzése, véleményezése
  • A fizikai szintű rendszertervi dokumentációk ellenőrzése, véleményezése
  • Teszttervek elkészítése és együttműködés a tesztelőkkel.
  • Esetenként kisebb projekt menedzseri feladatok ellátása
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban mérnöki végzettség
  • Pénzügyi szektorban végrehajtott szoftver fejlesztései projektekben szerzett tapasztalat.
  • Szoftverfejlesztési, tervezési módszertan ismerete. (UML és/vagy BPMN)
  • Tervező eszköz, folyamatábrázoló eszköz használat (Visio vagy hasonló)
  • SQL lekérdezés írás
  • Előnyök

  • Mérnöki végzettség melletti gazdasági felsőfokú végzettség
  • Piaci szolgáltatások kialakításában, bevezetésében szerzett tapasztalatok
  • Amit ajánlunk

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió