www.cvonline.hu

IT munkatárs

  • A hirdetés 750 napja lejárt

A közúti, vasúti, vízi és légi infrastruktúra építésében és karbantartásában piacvezető Colas csoport a világ 5 kontinensén több mint 40 országban van jelen immár 80 éve.  A Colas cégcsoport a 90-es évek közepe óta vesz részt Magyarország építőipari beruházásaiban. A kezdetek óta kizárólag magyar szakemberek által vezetett és sikerre vitt holding, amely a hazai gyorsforgalmi úthálózat fejlesztésében mára meghatározó szereplővé vált

 IT munkatársat

keres.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Biztosítja a felhasználói informatikai eszközök és szoftverek megbízható és belső jogosultsági rend szerinti zavartalan használatát.
  • Alkalmazások fejlesztésében való részvétel és a fejlesztésekkel kapcsolatban segítség nyújtása a felhasználóknak (külföldi felhasználók számára is).
  • Helpdesk feladatok ellátása Windows alapú irodai rendszereknél Magyarországon és az egyedi fejlesztésű szoftvereknél a cégcsoport közép-európai cégeinél.
  • Felhasználói dokumentáció (használati utasítások) készítése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú – gazdasági informatikusi - végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk).
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és alkalmazása szóban és írásban egyaránt
  • Kompetenciák: megoldás-központúság, precizitás, megbízhatóság, jó szervezési készség, jó kommunikációs készség, alkalmazkodóképesség, terhelhetőség

ELŐNYT JELENT

  • PHP programozói tapasztalat és web fejlesztésben való jártasság
  • Java ismerete
  • SQL adatbázisok ismerete
  • MS Windows, Linux operációs rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag

Kezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő