www.cvonline.hu

IT munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 877547
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal egy informatikai cégcsoporthoz keresünk IT munkatársat!

Feladatok:

  • Microsoft alapú szerverek (W2008-2012/SQL/ISA/Exchange/SC2012) és kliens oldali rendszerek működtetésének felügyelete
  • Rendszerfelügyeleti szoftver modulok megismerése és bemutatása végfelhasználónak

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft szerverek ismerete
  • Heti 25 - 30 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Angol, orosz nyelvtudás
  • Scriptelési gyakorlat
  • Virzualizációs ismeretek

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1400  Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítéseután a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!