www.cvonline.hu

IT munkatárs

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Hardvergazdálkodás és Telekommunikáció egysége határozott időtartamra (minimum 2 év) új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IT MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a cégcsoport belső egységeinek és partnereinek informatikai környezetével kapcsolatos ügyek - hibaelhárítások, igénylések - kezelése, koordinálása,
  • dolgozói telefon flotta előfizetői/számlafizetői módosításainak intézése,
  • bejelentett ügyek kezelése, adminisztrálása, megoldása,
  • felhasználói igények teljesíthetőségének elbírálása,
  • belső rendszerek jelszó problémáinak kezelése,
  • kapcsolattartás a szervízelő egységekkel, külső cégekkel,
  • felhasználók támogatása, segítségnyújtás,
  • árajánlatkérések és megrendelők készítése,
  • szállítói szerződések, számlák kezelése,
  • tenderek, zsűrik adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • monitoring anyagok, jelentések készítése, határidők figyelése.

Elvárások:

  • középfokú informatikai vagy műszaki-informatikai végzettség,
  • MS Operációs rendszer adminisztrációs szintű ismerete (XP, Windows 7),
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete,
  • erős hardver ismeretek (asztali PC, irodai eszközök),
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező-, és kommunikációs készsége,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi,
  • precíz, a munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. november 15-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!