www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    IT Munkatárs

Hozzáadva: 2017.02.27.
lejárt

A SWICON Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk informatikai rendszereket támogató csapatába munkatársakat  keres azonnali munkakezdéssel,

IT munkatárs munkakörbe 4hónap fix időtartamra.

Feladatai:

  • Részvétel nagy volumenű gépcsere programban
  • Mentések, telepítések elvégzése
  • Egyeztetés a gépek tulajdonosaival
  • Dokumentálás

Elvárások
  • Informatikai szakirányú végzettség
  • Legalább 1 éves, informatikai területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Értékelt kvalitások
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió