www.cvonline.hu

IT mérnök

  • A hirdetés 744 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

IT  mérnök

munkatársat debreceni telephelyére

Főbb FELADATOK:

  • Felhasználók napi szintű informatikai (eszközökkel, szoftverekkel kapcsolatos) támogatása (tanácsadás, útmutatás, segítségnyújtás, tréning);
  • Munkaállomások, nyomtatók, terminálok és egyéb berendezések telepítése, konfigurálása; rendszeres ellenőrzések elvégzése, karbantartás
  • A felmerülő problémák, hibajegyek priorizálása, nyomon követése, ITIL folyamatok betartása;
  • Eszközök és szoftverek megfelelő és pontos nyilvántartása, a dokumentumok naprakész és pontos kezelése (leltározás, selejtezés, stb.)
  • Informatikai szolgáltatások, eszközök, alkalmazott folyamatok fejlesztése, javaslatok kidolgozása
  • Informatikai projektek támogatása (tervezés, telepítés, bevezetés, tesztelés, a megoldások támogatása)
  • Szoros együttműködés a szervezeten belüli más IT csoportokkal ill. külső szolgáltatókkal

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Termelő, multinacionális környezetben és/vagy nemzetközi ügyfelekkel szerzett HelpDesk vagy informatikai üzemeltetési tapasztalat előnyt jelent.)
  • Magas szintű ismeretek és magabiztos tapasztalat az alábbi rendszerekben:
  • Windows 7 and Windows 2008 szerver és újabb operációs rendszerek ismerete, Active Directory, DNS, DHCP, Group Policy ismeretek és tapasztalat, PC és szerver hardver ismeret HP/Dell hardver platformokra
  • ITIL v3 középszintű vagy azzal egyenértékű ismeret

  • Magas fokú szolgáltatás szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Kiváló diagnosztikai és problémamegoldó képesség (folyamatvezérelt környezetben).
  • Érdeklődés a legújabb informatikai technológiák és trendek iránt
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség, rugalmasság
  • Elkötelezettség, megbízhatóság
  • Önállóság, proaktivitás

ELŐNY

  • Vmware; adattárolás (EMC) és adatmentés (BackupExec) IP és vezeték nélküli hálózatok (Cisco);  infrastruktúra üzemeltetés

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő