www.cvonline.hu

IT Mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1032608
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk nagy múltra visszatekintő, nemzetközi vállalat, mely az alábbi munkakörbe keres kollégát:

     IT Mérnök

Feladatok:

  • Windows alapú szerver és kliens adminisztráció
  • A felhasználók támogatása 24/7 rendelkezésre állásban
  • Az újonnan érkező kollégák számára szükséges képzések tartása és egyéb szakmai segítségnyújtás
  • Meglévő kommunikációs rendszerek (telefon, internet) működtetése
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózat támogatása
  • Nemzetközi projektekben támogatása informatikai oldalról

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Termelési környezetben szerzett informatikai tapasztalat
  • MS Windows operációs rendszer magas szintű ismerete

Előny:

  • Helpdesk-es tapasztalat
  • Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
  • SQL és Sharepoint tapasztalat
  • ITIL, ISO és Lean ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya