www.cvonline.hu

IT mérnök / MES mérnök (Győr)

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Pozíció leírása:

A gyártó üzem informatikai rendszerének kiépítésében való aktív részvétel, együttműködve a nemzetközi IT mérnökökkel,
MES rendszerek bevezetése, telepítése, konfigurációk elvégzése,
A gyártást támogató folyamatok elemek fejlesztése és feldolgozása,
Hálózatépítés koordinálása, kapcsolattartás a kivitelező vállalattal,
Technikai specifikációk kidolgozása,
Alkalmazások konfigurálása,
Felelősség a termelési és a hardveres informatikai interfészekért,
Helyi informatikai szabályzati rendszer kidolgozása, kezelése,
Szoros együttműködés a gyártással, minőségüggyel, műszaki osztállyal.

Követelmények:

Releváns mérnöki diploma
Kiváló angol nyelvtudás
Gyártó környezetben szerzett min. 3 év IT tapasztalat
Integrált informatikai rendszerekben szerzett tapasztalat
Üzemeltetési és konfigurációs tapasztalat

Előny:

ITIL V3 ismerete
Autóipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/665-7574

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Jó problémamegoldó képességgel és analitikai készséggel rendelkezik
Képes egyedül és csapatban is egyaránt dolgozni

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Csúcstechnológiával felszerelt multinacionális munkakörnyezet
Fejlődő, bővülés alatt álló multinacionális vállalat
Szakmai fejlődési lehetőség
Biztonságos munkakörnyezet
Versenyképes kompenzációs csomag, Cafeteria rendszer

Egyéb hasonló állások Önnek
IT projektvezető mérnök / MES mérnök (Győr)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A gyártó üzem informatikai rend...
Győr

Developer, MES (Budapest)

Sapa Profiles Kft.

Shared Services is an internal service provider...
XI. kerület, Budapest, Pest

Vevői minőségügyi mérnök (Győr)

Pozíció leírása:Vevői minőségügyi mérnöki felad...
Győr