www.cvonline.hu

IT mérnök / MES mérnök (Győr)

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Pozíció leírása:

A gyártó üzem informatikai rendszerének kiépítésében való aktív részvétel, együttműködve a nemzetközi IT mérnökökkel,
MES rendszerek bevezetése, telepítése, konfigurációk elvégzése,
A gyártást támogató folyamatok elemek fejlesztése és feldolgozása,
Hálózatépítés koordinálása, kapcsolattartás a kivitelező vállalattal,
Technikai specifikációk kidolgozása,
Alkalmazások konfigurálása,
Felelősség a termelési és a hardveres informatikai interfészekért,
Helyi informatikai szabályzati rendszer kidolgozása, kezelése,
Szoros együttműködés a gyártással, minőségüggyel, műszaki osztállyal.

Követelmények:

Releváns mérnöki diploma
Kiváló angol nyelvtudás
Gyártó környezetben szerzett min. 3 év IT tapasztalat
Integrált informatikai rendszerekben szerzett tapasztalat
Üzemeltetési és konfigurációs tapasztalat

Előny:

ITIL V3 ismerete
Autóipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/665-7574

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Jó problémamegoldó képességgel és analitikai készséggel rendelkezik
Képes egyedül és csapatban is egyaránt dolgozni

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Csúcstechnológiával felszerelt multinacionális munkakörnyezet
Fejlődő, bővülés alatt álló multinacionális vállalat
Szakmai fejlődési lehetőség
Biztonságos munkakörnyezet
Versenyképes kompenzációs csomag, Cafeteria rendszer

Egyéb hasonló állások Önnek
Developer, MES (Budapest)

Sapa Profiles Kft.

Shared Services is an internal service provider...
XI. kerület, Budapest, Pest

Developer, MES (Székesfehérvár)

Székesfehérvár, Fejér

Gyakornok - Projektasszisztens

Audi Hungaria

Szakterületünk koordinálja az IT releváns folya...
Győr