www.cvonline.hu

IT mérnök / Master Data Owner

  • A hirdetés 13 napja lejárt

Pozíció leírása:

Az európai régió cikkszám (vonalkód) szerkesztési folyamatainak összefogása, 3 fő cikkszámszerkesztő motiválása;
Adatkarbantartási feladatok eszkalálása az illetékes osztály részére;
Helyi és regionális adatokkal kapcsolatos problémák kezelése;
Adatgyűjtéssel kapcsolatos szabályok összehangolása helyi és nemzetközi szinten;
Tréningek tartása és szervezése az adatokat összegyűjtő és karbantartó kollégák számára;
Tréninganyagok összeállítása;
Riportolás a DATA Maintenance Manager számára.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség, ha lehet IT területen;
IT mérnöki VAGY egyéb releváns tapasztalat;
Aktív angol nyelvtudás.

Előny:

Nemzetközi szinten is feltalálja magát, dolgozott már multinacionális környezetben.

Munkavégzés helye:

Komárom régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30 837-52-58

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes juttatási csomag
Bejárás teljes támogatása
Stabil nemzetközi háttér
Családias munkahelyi légkör