www.cvonline.hu

IT manager

  • A hirdetés 863 napja lejárt

Német tulajdonú nemzetközi kereskedelmi cég magyarországi IT központjába

IT manager

munkatársat keresünk.

Az új kolléga a vezetést és az operatív részleget felügyelő incident managementet összekötő kulcsfigura, egy közvetlen (incident coordinator) beosztottal.

Feladatok

  • Javaslattétel a vezetőség felé elbocsátás, áthelyezés, előléptetés stb. esetén,
  • kapcsolattartás a Nemzetközi IT részleggel,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalói szabadságolás felügyelése,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalók üzleti útjainak engedélyezése,
  • eszközbeszerzés engedélyezése,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalók és más területek gyakornokai tréningezésének felügyelete,
  • felügyelete alá tartozó munkavállalók üzleti kiadásainak és jelenléti beosztásának ellenőrzése és jóváhagyása, valamint a túlóra és készenléti időszakokért járó kifizetések felügyelete,
  • szükséges dokumentumok elkészítésének színvonalas biztosítása,
  • a rendszerek támogatásának biztosítása,
  • az operatív dolgozói létszám és tudásbázis biztosítása a zökkenőmentes operatív ügymenethez,
  • a közvetlen beosztott munkájának felügyelete csoportvezetői pozícióban,
  • határidők ellenőrzése és betartatása.

Elvárások

  • Felsőfokú, folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • magas szintű ITIL ismeretek.

Előnyt jelent

  • 3-5 év Services csoportvezetői tapasztalat,
  • német nyelvtudás,
  • dél-budai lakhely.

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Német, Angol