www.cvonline.hu

IT Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2015.04.28.
Hirdetés azonosító: 912329

IT Manager

Gépjármű flottakezeléssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk IT Manager kollégát.

Feladatok:

-Informatikai projectekben való részvétel, tervezés, javaslattétel a problémák megoldására, dokumentációk készítése
-Kisebb fejlesztési feladatok elvégzése
-Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal és a felsőbb szintű támogatókkal
-Change Management
-Level 2 támogatás helyi rendszerekre vonatkozóan
-Tesztelések végrehajtása
-Hálózat monitoring

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség
-Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
-Hálózati architektúrák ismerete (WAN,LAN)
-Windows hálózatok, Active Directory, Sharepoint, MS Office alapos ismerete
-LDAP, Debian, apache ismeret
-Scriptkészítési gyakorlat
-Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Fiatal, dinamikus csapat, gyorsan fejlődő cég
-Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a