www.cvonline.hu

IT Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.15.
Hirdetés azonosító: 911743

IT Manager

Gépjármű flottakezeléssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Rendszeradminisztrátor kollégát.

Feladatok:

-Helyi felhasználók támogatása
-Helpdesk ügyek naprakészen tartása
-Hálózati eszközök fenntartása, monitorozása
-HW eszközök fenntartása, üzemeltetése
-Felhasználói jogok beállítása, dokumentálása
-Rendszergazdai módosítások elvégzése az üzleti rendszerekben
-Kapcsolattartás szállítókkal, és a felsőbb szintű támogatókkal
-Részvétel az üzletfolytonossággal kapcsolatos feladatok kivitelezésében
-Tesztelés /részvétel mind hardver, mind szoftver jellegű javítások, módosítások esetén
-Részvétel helyi és regionális IT projektekben

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség
-Néhány éves tapasztalat hasonló pozícióban
-Hálózati architektúrák ismerete (WAN,LAN)
-Windows hálózatok, Active Directory, Sharepoint, MS Office alapos ismerete
-Scriptkészítési gyakorlat
-Folyékony angol nyelvtudás
-Web alapú technológiák ismerete előny!

Amit kínálunk:

-Szakmai fejlődési lehetőség
-Multinacionális környezet
-Fiatal, dinamikus csapat, gyorsan fejlődő cég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a