www.cvonline.hu

IT KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 957220

Link megjelenítéseimages/editor/1422350923.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A cég által használt informatikai infrastruktúra zavartalan működtetése
  • A rendszerek, alkalmazások üzemeltetése, karbantartása.
  • Együttműködés a központi, illetve egyéb helyi részlegekkel
  • A felhasználók professzionális támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Windows hálózat, szerver üzemeltetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas fokú problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT

  • SAP (esetleg egyéb ERP rendszer) folyamatok ismerete
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Virtualizációs megoldásokban szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IT KOORDINÁTOR, Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország