www.cvonline.hu

IT-konzulens/szervezési tanácsadó

  • A hirdetés 268 napja lejárt

ERP-rendszer bevezetési és támogatási tevékenységünk további bővítésére ambiciózus munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalati tanácsadással foglalkozó irodánkhoz az alábbi munkakörbe

Első sorban pénzügyi szakmai területre keresünk új munkatársat.

A sikeres jelölt a betanulási időszakban belső képzési programunk keretében az alábbi területekkel ismerkedik meg:

  • vállalati- és szervezési tanácsadás
  • folyamatszervezés és -optimalizáció
  • rendszerbevezetés és ügyféltámogatás
  • vállalatirányítási rendszer telepítése, oktatása, karbantartása

Feladatok:

  • az ERP-rendszer számviteli/pénzügyi moduljának szakmai menedzselése
  • partnereinknél rendszertelepítés, bevezetés, oktatás, projektmenedzselés
  • vevői igények felmérése, projektsupport
  • közreműködés a rendszer továbbfejlesztésében
  • dokumentációk készítése, projektkövetés
  • szakmai fórumok, prezentációk tartása

A jelölttel szemben támasztott elvárásaink:

  • befejezett közgazdasági, számviteli vagy pénzügyi felsőfokú végzettség (vagy gazdasági területen egyéb felsőfokú képesítés)
  • megalapozott IT ismeret, technikai affinitás
  • tárgyalásszintű, aktív német nyelvtudás szóban és írásban
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • határozott fellépés, célirányos és koncentrált munkavégzés
  • nyitottság és jó problémamegoldó képesség
  • tanulási hajlandóság, terhelhetőség
  • rugalmasság, utazási hajlandóság, vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • 3-5 év munkatapasztalat pénzügyi/számviteli/könyvelési területen
  • szakmai tapasztalat kommunikatív területen (tanácsadás, call center, oktatás)
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Várjuk már végzett pályakezdők jelentkezését is.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • cafeteria
  • belső vállalati képzések itthon és külföldön
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • aktív idegennyelv-használat és nyelvi fejlődési lehetőség
  • a munkavégzéshez szolgálati gépjármű

A pozíció azonnali kezdéssel betölthető.
Amennyiben felkeltettük szakmai érdeklődését a pozíció iránt és Ön karrierjét egy növekedésorientált nemzetközi vállalatnál szeretné megalapozni, várjunk fényképes jelentkezését és pályázati anyagát német és magyar nyelven a következő e-mail címem.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő