www.cvonline.hu

IT konzulens

Automatizált teszteléssel foglalkozó, Banki IT területen működő angol-magyar partnercégünk részére keresünk budapesti munkavégzésre kollégát

IT konzulensi

pozícióba.

Feladatok:

  • belső fejlesztési folyamatok nyomon követése, a fejlesztési fázisok belső tesztelése, dokumentálása, támogatási funkciók ellátása,
  • workshopok, riportok alapján a banki folyamatok felmérésében, leképezésében való aktív részvétel,
  • tesztkönyvek, specifikációk készítése,
  • tesztautomatizálás, futtatás, analizálás,
  • kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárások:

  • informatikai végzettség
  • tárgyalóképes, aktív angol és /vagy német nyelvtudás
  • banki területek, folyamatok ismerete
  • utazási hajlandóság
  • rendszerszemlélet
  • proaktivitás, önállóság
  • jó kommunikációs képesség
  • stressztűrő képesség

Előny:

  • tesztelésben szerzett tapasztalat
  • banki nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

                Budapest

Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld, Budapest