www.cvonline.hu

IT-konzulens /szervezési tanácsadó

  • A hirdetés 413 napja lejárt

ERP-rendszer bevezetési és támogatási tevékenységünk további bővítésére ambiciózus munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalati tanácsadással foglalkozó irodánkhoz az alábbi munkakörbe

Feladatok:

A sikeres jelölt a betanulási időszakban belső képzési programunk keretében az alábbi területekkel ismerkedik meg:

  • vállalati- és szervezési tanácsadás
  • folyamatszervezés és -optimalizáció
  • rendszerbevezetés és ügyféltámogatás
  • vállalatirányítási rendszer telepítése, oktatása, karbantartása

A betanulási időszak után eredményessége, szakmai és személyes kompetenciája alapján továbblépési lehetősége vagy a következő területekre:

  • vállalati tanácsadás
  • felhasználói support
  • projektmenedzsment

A jelölttel szemben támasztott elvárásaink:

  • közgazdasági/informatikai vagy élelmiszeripari felsőfokú végzettség (vagy gazdasági területen felsőfokú képesítés)
  • megalapozott IT ismeret, technikai affinitás
  • tárgyalásszintű, aktív német nyelvtudás szóban és írásban (elengedhetetlen)
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • határozott fellépés, céltudatosság
  • nyitottság és jó problémamegoldó képesség
  • tanulási hajlandóság, terhelhetőség
  • rugalmasság, mobilitás, vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • 3-5 év munkatapasztalat élelmiszeripari vagy termelő/kereskedelmi vállalatnál
  • szakmai tapasztalat kommunikatív területen (call center, oktatás)
  • angol vagy más idegen nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • belső vállalati képzések itthon és külföldön
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • aktív idegennyelv-használat és nyelvi fejlődési lehetőség

A pozíció azonnali kezdéssel betölthető.

Amennyiben felkeltettük szakmai érdeklődését a pozíció iránt és Ön karrierjét egy növekedésorientált nemzetközi vállalatnál szeretné megalapozni, várjunk online jelentkezését vagy pályázati anyagát német/magyar nyelven a következő e-mail címem.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő