www.cvonline.hu

IT Intern

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 900026
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres IT gyakornokokat!

Feladatok:

  • Assist the end user satisfaction, simplification initiatives
  • Support the IT team in managing processes related to our daily operations including end user support and asset management
  • Analyse & investigate recurring issues to understand potential root causes and define actions to eliminate problems before they occur
  • Analyse scope of current end user services and define best fit approach based on user satisfaction and cost efficiency
  • Document and maintain appropriate knowledge-sharing library
  • Organize and run training or information sessions about new processes or specific issues
  • Assist the IT team in tracking and reporting level of RTS issues
  • Assist to manage the PC refresh project. Co- ordinate, track, adjust the deployment, plan the  demand

Elvárások:

  • University/ college degree in Information Technology or Engineering/ Business studies in progress
  • Fluency in English and Hungarian
  • Ability to work 3 days/week
  • Good interpersonal, communication and team skills
  • Well organized and dedicated
  • Good analytical skills
  • Ability to work independently

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1000 Ft/óra
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Céges buszjárat (munkavégzés helye: Veresegyház)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!