www.cvonline.hu

IT infrasturktúra gyakornok

  • A hirdetés 45 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Felhasználói rendszerek üzemeltetése támogatása
  • IT rendszerek adminisztrációja
  • IT hálózat üzemeltetése és támogatása
  • Szerverek üzemeltetése és támogatása
  • Különböző IT szolgáltatások támogatása
  • IT rendszerek karbantartása, hibaelhárítása, monitorozása

Feltételek:

  • Aktív hallgatói jogviszony informatikai területen
  • Minimum heti 20 óra munkavégzés
  • Jó angol-nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Alapfokú hálozatüzemeltetési ismeretek
  • Általános operációs rendszerek ismerete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Megbizható, rugalmas, ügyfél-orientált

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség

Cégünkről:
Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok