www.cvonline.hu
IT infrastruktúra üzemeltető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.19.
Hirdetés azonosító: 1060379
lejárt

Csongrád megyei partnerünk megbízásából munkatársat keresünk szegedi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Telepítési beállítások, hibamegoldások kezelése a számítógépes hálózattal összefüggően
  • Hálózatbiztonsági megoldások tervezése, alkalmazása
  • Hálózatbiztonsági előírások fejlesztése, betartatása
  • Informatikai folyamatok tervezése, a meglévő konfigurációk dokumentálása
  • Hálózat teljesítményének felügyelete, ennek riportálása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat a következő területeken: IT üzemeltetés, LAN/WAN kiépítése, működtetése, hálózati kapacitástervezés, rendszerbiztonság, hibaelhárítás, IT dokumentáció készítése, kezelése
  • Proaktív munkavégzés önállóan és csapatban

Amit nyújtunk:

  • Kitűnő munkakörülmények egy multinacionális cég hazai leányvállalatánál
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési- karrierlehetőségek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.