www.cvonline.hu

IT infrastruktúra üzemeltetési szakértő

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • IT eszközök beszerzési, logisztikai folyamatainak támogatása,
  • kapcsolattartás az igénylő területekkel,
  • számítástechnikai eszközök piaci ismerete,
  • SAP rendszerben történő adminisztráció,
  • kimutatások, riportok készítése.

Követelmények:

  • beszerzési területen szerzett tapasztalat (min 2 év),
  • felsőfokú iskolai végzettség (elsősorban műszaki, gazdasági szakirányú),
  • MS Office alkalmazása, gyakorlott ismerete,
  • középszintű aktív angol nyelvismeret,
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt,
  • határozott, kiegyensúlyozott személyiség.

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 18.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő