www.cvonline.hu

IT Infrastruktúra Támogató

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk

pozícióba a következő feltételekkel.

Feladatok:

  • Szoftverek és hardverek üzembe helyezése és ezen eszközök üzemeltetési feladatainak ellátása.
  • A cég IT folyamatainak és alkalmazásainak technikai működtetése, felhasználók támogatása, napi problémák megoldása, hibák elhárítása.
  • Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése
  • Kapcsolattartás a német munkatársakkal angol vagy német nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. informatikai középfokú tanulmányok
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat, IT támogatás terén
  • Microsoft, Linux operációs rendszerek, hálózati eszközök, nyomtatók és hardware ismeretek
  • Megbízható, önálló munkavégzés magas felelősségtudattal, terhelhetőség.
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, 1183 Tóth Árpád utca 1.

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német