www.cvonline.hu

IT infrastruktúra support gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 822538

Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Infrastruktúra-desktop support,
  • rendszerek alapfokú hibáinak diagnosztizálása, megoldása,
  • új folyamatok felépítésében való részvétel,
  • üzleti igények felmérésben való részvétel,
  • a szakterülethez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok informatika területen - nappali tagozaton,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • magabiztos Excel használat,
  • pontos, gyors, precíz munkavégzés,
  • csapatmunkára való hajlandóság,
  • kiemelkedő kommunikációs készség.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • lehetőség szakmai fejlődésre, betekintés a számvitel világába,
  • hosszú távú állás, azonnali kezdéssel,
  • rugalmas, heti 20 órás munkaidő,
  • gyakornoki juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Referencia szám: KM-SUP

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.